کارخانه های آجر سفال شال قزوین

آجر سفال ارزان در رشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر سفالیچرا استفاده از آجر سفال صرفه اقتصادی دارد؟انواع آجر سفالفروش آجر سفال ارزان در رشت

آجر سفالی

آجر سفال به صورت دستی و صنعتی تولید می شود که ماده اصلی آن خاک رس، شیل یا ترکیبی از این دو می باشد  و به شکل مکعب مستطیل توپر، سوراخدار، توخالی و قطعات نازک که در کوره پخته می شود تا دوام و سختی کافی را داشته باشد.آجر سفال را برای ساختن دیوار های باربر و غیر باربر تیغه های جداکننده، طاق ضربی بین تیرآهن ها، بلوک سقف های ترچه بلوک و در کل نمای داخلی و خارجی استفاده می شود.

چرا استفاده از آجر سفال صرفه اقتصادی دارد؟

خرید آجر سفال ارزان از جنبه های گوناگونی موجب صرفه جویی می شود. چگالی آجر سفال به دلیل وزن مناسب آن کم بوده به همین دلیل باعث کاهش وزن کلی سازه می شود و در عوض به استحکام دیوار می افزاید. وزن سبک آن به علاوه در اندازه کلی و خریداری شده و کاهش هزینه ها نیز موثر است. مواد اولیه ساخت این محصول از فراوان ترین ماده موجود در طبیعت می باشد که استفاده از آن قدمتی چند هزار ساله دارد. با توجه به فراوانی ماده اولیه آن و راحتی مراحل تولید این محصول، طبیعی است که از قیمت مناسبی برخوردار باشد.

انواع آجر سفال

تولید این محصول در انواع سفال قالبی، سفال دست ساز و آجر صنعتی که با کیفیت های گوناگون تحت استانداردهای بین المللی تولید می گردد. آجر سفال قالبی با کارآمدی بالا قیمت کمی دارد، سفال دست ساز به صورت دستی و با استفاده از گل سفید تولید می گردد در حالیکه آجر صنعتی از خاک رس و در انواع توپر و سوراخ دار تولید می شود. تولید این محصولات در انواع توپر، تو خالی، سوراخ دار باعث شده بتوان از آن در ساخت تیغه های جدا کننده،

سقف های تیرچه بلوک، طاق ضربی، نماهای داخلی و خارجی سازه مورد استفاده قرار داد. انواع سوراخ دار این محصول به میزان زیادی از ورود یا خروج سرما و گرما به داخل یا خارج ساختمان جلوگیری می کند. انواع فوم دار آن ضمن عایق بندی حرارتی مانع از ورود و خروج صوت هم خواهد شد. بنابراین می توان گفت به نوعی به عنوان عایق صوتی و دما عمل می کند.

خرید آجر سفال ارزان

گروه فروش بلوک سازان قیمت روز آجر سفال ، قیمت آجر سفال قزوین و دیگر شهر ها و همچنین قیمت آجر سفال ارزان می باشد. ارزانترین آجر سفال را از ما بخواهید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید