کارخانه های آجر سفال شال قزوین

تیغه سفالی کرج به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولید سفالسفال درجه یک کرجسفال شالطریقه خرید

کارخانه تولید سفال

ما انواع آجر سفال درجه یک بدون شوره و شکستگی را به قیمت های کارخانه به دست مصرف کنندگان میرسانیم.ما برای خرید راحت تر مشتریان خود فروش اینترنتی را به قیمت های کارخانه انجام میدهیم که هم دغدغه کمتری برای خرید محصول درجه یک داشته باشند و هم خریدی مطمعن انجام دهند.

فروش انواع آجر سفالی دیواری و سقفی با قیمت ارزان در کرج با بهترین کیفیت ها بدون شوره و شکستگی را از مشاور فروش ما خریداری و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید. آجر سفال را به اسم ها متنوعی همچون سفال دیواری/آجر سفال/بلوک سفالی/تیغه ۱۰/تیغه ۱۵/سفال سقفی/بلوک سقفی/بلوک دیواری و… شناخته میشوند.

سفال درجه یک کرج

فروش انواع سفال های درجه یک شال با بهترین قیمت در کرج و البرز و اطراف انها.به دلیل نزدیکی کارخانه های تولید سفال ما به کرج و البرز قیمت بسیار مناسبی برای مصالح فروشان و ومصرف کنندگان و… میافتد که یکی از بهترین سفال های درجه یک ام میتوانند بخرند. اجر سفال های تولید شده در کارخانه های ما از خاک های درجه یک و بدون شوره تولید میشوند درصد شکستگی بسیار کمی ام دارند البته سفال های درجه یک و درجه دو تولید میشوند که سفال های درجه یک ما با کمترین درصد شکستگی و بدون درصد شوره زدگی تولید میشوند.

سفال شال

ما انواع تیغه های سفالی درجه یم و درجه دون در ابعاد ۱۰٫۲۰٫۲۰ و ۱۵٫۲۰٫۲۰ اسمی تولید میکنیم که ابعاد دقیق انها ۸٫۵/۱۸٫۵/۱۹ و ۱۳٫۵/۱۸٫۵/۱۹ تولید میکنیم و در کمترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان میرسانیم.

طریقه خرید

ما انواع سفال های ۱۰ و ۱۵ سانتی درجه یک را به قیمت های کارخانه به دست مشتریان میرسانیم و به دلیل ارزانی قیمت سفال ها و درجه یک بودن سفال ها ما فقط فروش نقدی سفال ها را داریم.و شما میتوانید از طریق تماس با مشاور فروش ما از قیمت ها مطلع شوید و برای خرید فاکتور دریافت کنید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید