کارخانه های آجر سفال شال قزوین

خرید بی واسطه انواع آجر سفال ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر سفال چیست؟و در چه مراحلی از ساخت و ساز کاربرد دارد؟در چه مراحلی از ساخت و ساز کاربرد دارد؟بلوک سفالی, مزایا و معایب آنقیمت آجرسفال, پرسنل موردنیاز و مدت زمان اجراخرید بی واسطه انواع آجر سفال
آجر سفال قزوین
خرید بی واسطه انواع آجر سفال

خرید بی واسطه انواع آجر سفال ازین پس از سایت تجاری بلوک سازان امکان پذیر است. جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آجر سفال چیست؟و در چه مراحلی از ساخت و ساز کاربرد دارد؟

آجر سفال نوعی محصول سفالی است که به صورت استاندارد برای ساخت و ساز استفاده می شود.
آجرسفال گروهی از محصولات ساختمانی است که به صورت صنعتی تولید شده و جایگزین سنگ شده است.
آجر سفال به صورت دستی و صنعتی تولید می شود که ماده اصلی آن خاک رس, سیل یا ترکیبی از این دو
می باشدکه در کوره پخته می شود تا دوام و سختی کافی را داشته باشد

خرید بی واسطه انواع آجر سفال
خرید بی واسطه انواع آجر سفال

در چه مراحلی از ساخت و ساز کاربرد دارد؟

آجر سفال به شکل مکعب مستطیل توپر , سوراخدار, توخالی و قطعات نازک تولید می شود.
آجر سفال را برای ساختن دیوار های باربر, تیغه های جداکننده, طاق ضربی بین تیرآهن ها, نمای خارجی و داخلی و سقف های تیرچه بلوک به کار می برند.
برای استفاده در کف ساختمان ها از آجرسفال بزرگتری با نام ختائی بهره می برندکه سایز آن به بزرگی ۲۵*۲۵*۵   یا بزرگتر می باشد.
درحال حاضر بیشترین کاربرد آجرسفال در مرحله دیوارچینی برای ساختن تیغه های جداکننده می باشد که برای اجرای آن از بلوک های سوراخ دار استفاده می شود.

خرید بی واسطه انواع آجر سفال
خرید بی واسطه انواع آجر سفال

بلوک سفالی, مزایا و معایب آن

یکی از دلایل مهمی که سازندگان استفاده از بلوک سفالی را به بلوک های سیمانی و هبلکس و…ترجیح می دهند, ارزان بودن آن است. خرید بی واسطه انواع آجر سفال بسیار مهم است. قیمت پایین این مصالح ساختمانی اصلی ترین مزیت بلوک سفالی می باشد. از دیگر مزایای بلوک سفالی یا آجر سفال می توان مقاوم بودن در برابر آتش, عایق بودن, استحکام کافی و اتصال مناسب به سازه های فلزی و بتنی را نام برد.
آجرسفال معایبی هم دارد که از مهمترین آنها امکان بروز ترک در سطح گچ , وزن سنگین بلوک ها, زمان اجرای طولانی و نیاز به لایه ضخیم تر گچ و خاک است.

خرید بی واسطه انواع آجر سفال
خرید بی واسطه انواع آجر سفال

قیمت آجرسفال, پرسنل موردنیاز و مدت زمان اجرا

هزینه استفاده از آجرسفال به ۳بخش دستمزد اجرا, هزینه بلوک های سفالی و هزینه حمل تقسیم می شود.بلوک های سفالی هم به نسبت ابعادی که دارند قیمت های متفاوتی دارند.هزینه حمل بارئهم متناسب با مسیر , مسافت و مقدار بار متفاوت می باشد.

با توجه به نوع اجرا و ساختمان موردنظر تعداد پرسنل متغیر است , ولی حداقل ۳تا۴ نفر شامل یک استادکار و ۲تا۳ کارگر مورد نیاز است.بعد از شروع کار با توجه به سرعت پیشرفت می توان تعداد پرسنل را افزایش داد.به طور میانگین هر گروه ۳تا۴ نفره می توانند در روز ۴۰ متر مربع را با آجرسفال دیوارچینی کنند.

خرید بی واسطه انواع آجر سفال
خرید بی واسطه انواع آجر سفال

خرید بی واسطه انواع آجر سفال

در پایان شما می توانید آجرسفال یا بلوک سفالی مورد نیاز خود را از تامین کنندگان سایت آجر سفال با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه تهیه کنید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید