کارخانه های آجر سفال شال قزوین

خرید و فروش انواع بلوک بتنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد بلوک بتنیفروش انواع بلوک بتنی

در مورد بلوک بتنی

اگر چه تاریخ استفاده از بلوک های بتنی به زمان رومیان، یونانیان و حتی مصری ها بر می گردد، اما بلوک های امروزی اولین بار در مقادیر متوسط در اواسط قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفتند. در سال ۱۸۲۷، جوزف آسپیدین ترکیب پایه ای از بلوک های بتنی را ارائه داد و امروزه هنوز از همان ترکیب استفاده می شود. این ترکیب که شامل پودر سنگ آهک، خاک رس و آب می باشد در قالب های چوبی ریخته می شود.

در اوایل قرن بیستم، ساخت بلوک به نوعی صنعت تبدیل شد. در اولین بلوک های ساخته شده درایالات متحده، از مخلوط سیمان با ترکیباتی شامل مواد باطله و هدر رفته فرایندهای صنعتی مانند ذغال نیم سوز باقی مانده از دستگاه های گازسوز، کوره های ذغال سنگ و تفاله شیشه در کوره های انفجار استفاده میشد. این بلوک های سبک وزن اولیه مانند پارتیشن های داخلی به خاطر نحوه استفاده آسان و قیمت ارزان در میان اکثریت از محبوبیت بسیاری برخوردار بودند و دلیل آن را می توان توسعه ساخت دیوارهای حفره ای و افزایش برنامه های ساخت مسکن انبوه پس از سال های جنگ  که صنعت به طور چشمگیری گسترش پیدا کرده بود، دانست.

فروش انواع بلوک بتنی

انواع بلوک بتنی یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین بلوک برای ساختن خانه و محیط است که هم بسیار مقاوم و قوی بوده و نصبت به دیگر محصولات در برابر باران و ضربه و… مقاوم است که ما در این سایت برای خرید راحت و بی دردسر شما عزیزان این محصول با ارزش را به صورت اینترنتی به فروش میرسانیم که با قیمت ها مناسبی ام برخوردار است چون به طور مستقیم خرید بین شخص و کارخانه انجام میشود و واسطه ا یوجود ندارد برای خرید و فروش وکسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده تماس بگیرید.

بلوک های تولید ما فعلا بلوک ها ۱۰*۴۰*۲۰ و ۱۵*۴۰*۲۰ و ۲۰*۴۰*۲۰ است.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید