کارخانه های آجر سفال شال قزوین

فروش آجر سفال شال با قیمت های باور نکردنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفال درجه یکروش شناخت سفال درجه یکقیمت اجر سفال

فروش انواع آجر سفال های درجه یک با ارزان ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها برای خرید انواع آجر سفال با قیمت های باورنکردنی با شماره درج شده تماس بگیرید.

فروش اجر تیغه ۱۵

سفال درجه یک

تشکیل شده از خاک رس و خاک سفال بوده و از آن جهت دیوارچینی و دیوار کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصه های بارز آن ها می توان به دقت در ساخت و اندازه آن ها اشاره کرد و با توجه به طراحی انجام شده بر روی آن ها ، در نقاط مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر خصوصیات این قبیل از آجرها می توان به داشتن وزن کم و جذب آب پاین اشاره کرد. از نظر نوع تولید آن ها را به ۳ دسته تقسیم می کنند که عبارت اند از قالبی ، دستی و صنعتی .نوع فالبی به عنوان کم هزینه ترین نوع آجر سفالی به شمار می آید و ۲ نوع دستی و صنعتی تا حدودی مشابه همدیگر بوده با این تفاوت که از نظر ظاهر تا حدودی دقت در نوع صنعتی بالاتر است.

روش شناخت سفال درجه یک

روش های مختلفی برای شناخت بهترین نوع سفال ها وجود دارد.برای مثال سفال های درجه یک کارخانه ما درصد شوره بسیار کمی دارد و درصد شکستگی بسیار پایینی دارد و یکی دیگر از تفاوت های آجر سفال ما درج ارم کارخانه و درج ارم استاندارداد سفال ها برروی سفال ها حک شده اند.

آجر سفال ارزان
فروش تیعه سفال پرشین

قیمت اجر سفال

پارامترهای متعددی  بر قیمت آجر سفال تاثیر گذار است که از مهمترین آن ها می توان به ابعاد و نوع اجر اشاره کرد که در بخش زیر به معرفی تک تک آن ها خواهیم پرداخت. گروه فروش بلوک سازان واقع در منطقه صنعتی شال قزوین به تولید و فروش انواع اجر سفالدار می پردازد و این گروه آمادگی دارد خدمات خود را به کلیه خریداران در شهرهای شمال و رشت، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. اگر بخواهیم به صورت تیتر وار به ارائه مزیت های این نوع آجر بپردازیم،می توان به گزینه های زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • صرفه جویی در زمان اجرای پروژه و هزینه جهت اجرای آن
  • عایق حرارتی و صوتی قابل قبول
  • تاثیر وزن کم آن بر کاهش هزینه اسکلت ساختمان
  • کاهش مصرف ملات سیمان
مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید