کارخانه های آجر سفال شال قزوین

فروش اجر سفال ارزان در رشت و شمال.

آنچه در این مقاله می خوانید...

اجر سفالروش فروش اجر سفالفروش اجر سفال رشت

اجر سفال

آجر سفال نوعی محصول سفالی است که به صورت استاندارد برای ساخت و ساز استفاده می شود.آجرسفال گروهی از محصولات ساختمانی است که به صورت صنعتی تولید شده و جایگزین سنگ شده است.
آجر سفال به صورت دستی و صنعتی تولید می شود که ماده اصلی آن خاک رس, سیل یا ترکیبی از این دو می باشدکه در کوره پخته می شود تا دوام و سختی کافی را داشته باشد.
آجر سفال به شکل مکعب مستطیل توپر , سوراخدار, توخالی و قطعات نازک تولید می شود.
آجر سفال را برای ساختن دیوار های باربر, تیغه های جداکننده, طاق ضربی بین تیرآهن ها, نمای خارجی و داخلی و سقف های تیرچه بلوک به کار می برند.
برای استفاده در کف ساختمان ها از آجرسفال بزرگتری با نام ختائی بهره می برندکه سایز آن به بزرگی ۲۵*۲۵*۵   یا بزرگتر می باشد.
درحال حاضر بیشترین کاربرد آجرسفال در مرحله دیوارچینی برای ساختن تیغه های جداکننده می باشدکه برای اجرای آن از بلوک های سوراخ دار استفاده می شود.

روش فروش اجر سفال

روش فروش سایت بلوک سازان
ما بلوک را بیشتر به صورت اینترنتی و تعداد بالا به فروش میرسانیم و به سراسر کشور ام ارسال داریم یعنی هرجای ایران که باشید میتوانید محصولات مارا خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.
فروش ما به صورت اینترنتی و بدون واسطه است یعنی شما به صورت مستقیم از کاخانه خریداری میکنید.
ما انواع اجر سفال سقفی و دیواری و دیوار چینی و… را در کارخانه تولید میکنیم که این سایت تنها سایت موجود برای فروش محصولات ما است.
که میتوانید از همین سایت محصولات مورد نطر خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.
برای خرید و فروش و کسب اطلاعات بیتش ربا شماره درج شده تماس بگیرید.

فروش اجر سفال رشت

فروش انواع اجر سفال مخصوص دیوار چینی و سقفی و دیواری وبسیار مناسب تر از نسبت به بقیه بلوک ها و اجر های موجود در بازار.خرید و فروش انواع اجر سفال در شمال و رشت با نازل ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها.فروش سایت ما به صورت اینترنتی است برای راحتی مشتریان و خریداران. و حتی میتوانید به صورت حضوری از ما خرید نمایید.فروش بدون واسطه انواع اجر سفال در ابعاد مختلف و کیفیت های درجه یک. فروش انواع بلوک در رشت و شمال و سراسر ایران. خرید انواع بلوک در شمال.برای خرید و فروش با شماره درج شده تماس برقرار کنید.
مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید