بلوک سازان

فروش بلوک بتنی سنگین ۴۰*۲۰ در شمال و رشت.

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد بلوک بتنیبلوک بتنی سنگین با کیفیت عالیمزایای بلوک بتنیفروش بلوک بتنی
قیمت بلوک هبلکس

در مورد بلوک بتنی

بلوک سیمانی ( سنگین ) بلوک تولیدی با ماسه میباشد که معمولاً برای ساخت ساختمان‌ها یا دیوارها و یا تیغه های باربر و دیوار پارکینگ و زیرزمین مورد استفاده قرار میگیرد.بلوک‌های سیمانی در اندازه‌ها و ابعاد و با مصالح متفاوتی بسته به نیاز ساخته می‌شوند البته در سال‌های اخیر آنها را در اندازه‌های استاندارد با ضخامت‌های استاندارد می‌سازند.

بلوک بتنی سنگین با کیفیت عالی

بلوک های سنگین سیمانی از ماسه و سیمان ساخته میشوندکه به بلوک بتنی یا بلوک باغی یا همان بلوک سنگین معروفند.این بلوک‌ها از نظر ابعاد نسبت به بلوک‌های سبک بزرگتر هستند و ضخامت آنها بیشتر است و برای استفاده در سازه بنایی یا ساخت دیوارهای محوطه کاربرد دارند.
در مقابل بلوک های سنگین سیمانی که بدلیل استقامت زیاد برای دیوارهای خارجی و باربر مورد استفاده قرار میگیرند بلوک های بتنی سبک برای دیوارهای جدا کننده و قسمت هایی که تحت فشار و آسیب کمتری هستند مورد استفاده هستند. این بلوک‌ها در سقف‌های تیرچه بلوک کاربرد دارند و ریزدانه‌های مورد استفاده در آنها نسبت به بلوک‌های سنگین کمی تفاوت دارد و از نظر وزن سبک تر هستند. از مزایای این بلوک ها این است که سرعت دیوار چینی و ساخت سازه بنایی با آنها بسیار بیشتر از آجر یا قطعات کوچک‌تر مشابه است از نظر قیمت ساخت نهایی نسبت به دیوارهای آجری کمی ارزان قیمت ‌تر هستند.

مزایای بلوک بتنی

اما دوام کم در مقابل رطوبت و میزان بالای ضایعات آنها در زمان جمل و نقل و ساخت دیوارها یا سقف‌ها از معایب این بلوک ها هستند.
 مقاومت فشاری یک بلوک باربر بر اساس استاندارد مصالح ساختمانی ایران بین ۱۲۰-۱۴۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و بلوک غیربابر ۳۵ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است که حداکثر جذب آب در بلوک بابر معادل با ۲۰۸ کیلوگرم بر مترمکعب است. وزن مخصوص بلوک رده ۲/۲ باربر ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب و بلوک باربر رده ۴/۲ ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب است و در صورتی که وزن مخصوص بلوک از ۲۰۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب کمتر باشد آن را در دستهٔ بلوک غیرباربر سبک دسته‌بندی می‌کنند.

فروش بلوک بتنی

فروش انواع بلوک سیمانی درجه یک در قزوین با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها.فروش انواع بلوک درجه یک در قزوین و فروش به و ارسال سراسر ایران فروش انواع بلوک بتنی در ابعاد مختلف در قزوین. فروش بلوک های سیمانی مقاوم و بسیار ضخیم با قیمت های عالی و کیفیت های درجه یک و ارسال به سراسر ایران.فروش اینترنتی انواع بلوک سیمانی درجه یک در قزوین. بلوک سیمانی درجه یک و قوی و مناسب ساخت و ساز. برای خرید و فروش به صورت اینترنتی با شماره درج شده تماس برقرار کنید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

2

2 پاسخ به “فروش بلوک بتنی سنگین ۴۰*۲۰ در شمال و رشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید