بلوک سازان

فروش بلوک سیمانی درجه یک در قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه آنچه که لازم دارید در مورد بلوک سیمانی بدانیدبلوک سیمانی چیست؟

همه آنچه که لازم دارید در مورد بلوک سیمانی بدانید

با معرفی بلوک ساختمانی و انواع مختلف آن تلاش کردیم که درک درستی نسبت به استفاده از آنها در ساختمان‌ها داشته باشیم و در این مطلب به طور ویژه به بررسی بلوک سیمانی خواهیم پرداخت. این بلوک‌ها یکی از محصولات کارخانه تولید بلوک هستند که در ابعاد و شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و می‌توان از آنها در محل‌های مختلف از ساخت و ساز بهره برد. نکته جالبی که در مورد بلوک سیمانی وجود دارد این است که بسیار متنوع هستند و هر کدام از آنها دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد است.

به منظور آشنایی بهتر شما با بلوک سیمانی و نحوه استفاده از آن، در این مطلب ابتدا بلوکها را معرفی خواهیم کرد و ضمن ذکر مزایا و معایب آن، دسته بندی مختلف آنها را از جهات متفاوتی انجام می‌دهیم. با ما همراه باشید.

بلوک سیمانی چیست؟

بلوک سیمانی یک قطعه ساخته شده از بتن و ملات است که از ماسه سنگ، سیمان، آب و برخی مواد افزودنی شیمیایی و معدنی ساخته می‌شود و معمولاً شکل آن با توجه به قالب دستگاه انتخاب می‌شود. بلوک‌ها را می‌توان یک جایگزین مدرن برای سنگ‌های طبیعی در ساخت و ساز در نظر گرفت که هم روند ساخت و ساز را آسانتر کرده‌اند و هم باعث می‌شوند که سرعت ساخت پروژه افزایش یابد. البته دلایل دیگری برای استفاده از بلوک سیمانی در پروژه‌های ساخت و ساز وجود دارد که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

نکته مهم در مورد همه بلوک‌های ساختمانی، شکل یکسان و اندازه‌های یکسان در آنهاست. بنابراین سازندگان پروژه‌های مسکونی و تجاری می‌توانند نحوه استفاده از آنها و همچنین نحوه قرار گیری بلوک‌ها را از قبل پیش بینی کنند. همین وضعیت برای بلوک سیمانی نیز وجود دارد و برای انتخاب ابعاد آن، استانداردهای تعریف می‌شود که با توجه به محل کاربرد بلوک، باید ابعاد و اندازه آنها انتخاب شود.

بلوک سیمانی چیست؟

 

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید