بلوک سازان

فروش بلوک سیمانی سبک قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت بلوک سیمانی سبکبلوک سبک چیست؟خرید بلوک سبکقیمت بلوک سبک بلوک سازان enlightenedاستاندارد بلوک سبکپروانه کاربرد علامت استانداردکاربرد بلوک سبکبلوک سبک قزوینتفاوت انواع بلوک سبکبلوک های فوق سبک ساختمانیانواع بلوک سیمانی سبکنام های تجاری بلوک های سبکبلوک ساختمانی سبکبلوک پومیسبلوک سبک دیواریبلوک معدنیبلوک بتنی سبکبلوک قروهبلوک هبلکسبلوک پوکه ایبلوک اتوکلاوبلوک غیر باربربلوک تبریزبلوک فوم دارتولید کننده بلوک سبکمزایای بلوک سبک بلوک دیواری سبکچرا بلوک سبک فوم دارخریدار ندارد ؟بلوک سبک طرح داربلوک صنعتیبلوک اتوکلاو شدهبلوک باربرفرق بلوک غیر باربر با باربرمقایسه بلوک تبریز و قروهبلوک هبلکس بلوک سبک پرلیتی کارخانه بلوک سبکتجهیزات کارگاه بلوک زنیآموزش آسان نصب بلوک سبک سیمانینمایندگی های مهم بلوک سیمانی سبک استاندارد در ایرانبه عنوان مثال بلوک سازان قزوینخرید بلوک سبک ارزاندو مقصد مهم صادرات بلوک سبک از ایرانچرا باید بلوک سبک بخریم؟
قزوین بلوک

فروش انواع بلوک سیمانی سبک در ابعاد ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ با بهترین قیمت ها و برترین کیفیت ها.

از طریق فروشگاه انلاین سایت تجاری بلوک سازان هم قیمت ها و مشاهده نمایید و هم محصولات موجود را خریداری نمایید.

قیمت بلوک سیمانی سبک

با توجه با وابستگی قیمت بلوک سیمانی سبک به عواملی همچون قیمت سیمان و قیمت پوکه معدنی و یا پوکه صنعتی لیکا و… وابستگی قیمت بلوک بتنی سنگین به قیمت سیمان و قیمت سنگدانه های طبیعی و همچنین متغیر بودن هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی طبیعی به نظر می رسد بازار محصولات بلوک سیمانی نیز دارای نوساناتی باشد از این رو در وبسایت بلوک سبک مانا سعی بر این داریم تا با ثبت لحظه ای و قیمت روز بلوک سیمانی سبک و سنگین شما را از آخرین قیمت بلوک سبک سیمانی با خبر سازیم

بلوک سازان با کاهش هزینه های تولید خود سعی بر این دارد تا قیمت خرید بلوک سبک را برای سازندگان و کارفرمایان به حداقل برساند

بلوک سازان کمترین قیمت بلوک سیمانی و بالاترین کیفیت بلوک سبک سیمانی (بتنی) را تضمین می کند.

بلوک سبک چیست؟

بلوک  سبک  سیمانی  کارخانه بلوک زنی آلوکا در تبریز

بلوک سبک که با نام های بلوک پوکه ای، بلوک پومیسی، بلوک ساختمانی سبک نیز در بازار مصالح ساختمانی معروف است، یکی از مصالح ساخت زیربنایی در ساخت و ساز و دیوارکشی است که کاربرد آن پس از مرحله اسکلت و بتن ریزی ساختمان می باشد. بلوک های سبک شده جایگزین مصالح ساختمانی سنتی نظیر بلوک سنگین و آجر یا سفال شده است.

در ساخت ملات بلوک سیمانی، سیمان و آب جزء مواد اصلی و پایه می باشند. اما در بلوک ساختمانی سبک  یا light weight blocks معروف هست، ترکیب سیمان، آب با نقش آفرینی ماده اصلی معدنی مهمی با نام پوکه معدنی ملات سبک و مقاومی را حاصل می کنند.

پوکه معدنی یا پومیس وزن بسیار سبکی دارد که دلیل سبکی این نوع بلوک پرکاربرد می باشد. به خاطر همین ویژگی به بلوک های سیمانی سبک شده با پوکه معدنی، بلوک پومیسی  نیز می گویند. بلوک پومیسی با کارکرد فوق العاده و داشتن مزایای متعدد بسیار محبوب ساختمان سازها و کارفرمایان می باشد.

این محصول مزایای زیادی چون کیفیت، قیمت، آسانی نصب، عایق بودن و … را در مقایسه با مصالح سنتی مشابه دارد. مزایایی که باعث به کارگیری چشمگیر آن توسط مهندسان و کارفرمایان در پروژه های ساخت و ساز شده است.

خرید بلوک سبک

 

بلوک سیمانی سبک قزوین

 

بتن آلوکا یکی از سه کارخانه برتر تولید کننده انواع بلوک سبک دارای علامت استاندارد ایران در آذربایجان شرقی می باشد. در کل ایران و تبریز تعداد کمی از کارخانه های بلوک سازی دارای مجوز استاندارد می باشند. احتمالا ندانید که داشتن گواهینامه استاندارد برای مصالح ساختمانی توسط سازمان سازمان نظام مهندسی از امسال اجباری شده است. ما گواهینامه استاندارد را برای تمام محصولات خود اخذ نموده ایم و هنگام خرید، جهت مشاهده شما، ارائه می نماییم. هدف بتن آلوکا جلب رضایت شما خریدار با ویژگی های کیفیت، ارزانی و دریافت بار سالم سر پروژه با ضمانت کتبی می باشد.

خرید بلوک سیمانی سبک ارزان قیمت با کیفیت تضمینی مطلوب و دغدغه هر سازنده ساختمان می باشد.  برای سفارش  بلوک سبک سیمانی، همین حالا از همین قسمت با کلیک شماره ۰۹۱۱۸۲۰۴۲۵۸ تماس مستقیم با مدیر فروش بتن آلوکا برقرار نمایید.

قیمت بلوک سبک بلوک سازان enlightened

استاندارد بلوک سبک

بلوک سبک دارای علامت استاندارد بتن آلوکا

قبل از خرید بلوک سبک حتما از کارخانه مورد نظر علامت استاندارد بخواهید. همانطور که میدانید علامت استاندارد محصول، نشان داشتن نظم و ترتیب در تولید آن محصول می باشد. علامت استاندارد ویژگی ها و باید های لازم برای یک تولید موفق را در یک چارجوب مشخص تبیین میکند.

مجوز هایی که از سوی سازمان استاندارد صادر می شود به دو صورت اجباری و تشویقی است. پروانه علامت استاندارد برای واحد های تولید کننده انواع بلوک سیمانی از نوع اجباری می باشد. خرید شما از یک کارخانه ای که دارای مجوز استاندارد است، علاوه بر دریافت بلوک استاندارد، مزایایی دیگری هم دارد. شما با خرید بلوک ساختمانی سبک دارای گواهینامه استاندارد، خیال خودتان را از هر گونه مشکلی که احتمالا در فرایند خرید، یا پس از آن ممکن است ایجاد شود راحت میکنید.

در واقع خرید خود را گارانتی میکنید. این مسئله مخصوصا برای انبوه سازان و خریداران عمده بسیار حائز اهمیت می باشد. علامت استاندارد یعنی تایید پروانه تاسیس، پروانه بهره برداری و پروانه فعالیت از مراجع قانونی همراه با مدارک اصلی. بنظرتون برای کسی که خرید عمده انجام میدهد، داشتن پروانه استاندارد دغدغه اصلی نباید باشد؟؟

هدف ما از آوردن مطلب گواهینامه استاندارد قبل از شروع بحث، فقط و فقط هشدار و آگاهی دادن به خریداران عزیز می باشد.

قبل از خرید سخت بگیرید تا تضمین کنید هر آنچه لازم است. البته به لطف برخی دوستان این گواهینامه ها نیز به وفور جعل می شوند که باید هوشیار بود. در زیر یک نمونه گواهینامه علامت استاندارد اصل از سازمان استاندارد ایران را برای شما مثال زده ایم. این گواهینامه مربوط به کارخانه بلوک سازی آلوکا می باشد.

پروانه کاربرد علامت استاندارد

قزوین بلوک
بلوک سیمانی ارزان در رشت

کاربرد بلوک سبک

کاربرد بلوک  ساختمانی سبک، در دیوارچینی و ساختمان سازی است. انواع بلوک سیمانی سبک در رقابت با مصالح مشابه قدیمی خیلی وقت است که گوی رقابت را ربوده اند. بلوک های سبک شده به دلیل وزن کم و مقاومت بالا کاربرد گسترده ای در صنعت ساختمان دارند.

شاید زیاد دور نه، ۵سال قبل به برخی سازنده ها این محصول با کیفیت را پیشنهاد میدادید، با کنایه و مسخره، پیشنهادتان را رد میکردند، چون آشنایی نداشتند. این سازنده ها حاضر بودند آجر یا سفال را با قیمت گزاف تهیه نمایند،اما به استفاده از بلوک سبک اطمینان نکنند.

ولی اکنون می توان با نگاه به چند ساختمان در حال ساخت حتی در محله ای که در آن زندگی میکنید، به راحتی دریابید که کاربرد کدوم مصالح ساختمانی بین مردم رواج پیدا کرده و محبوبیت دارد. اینکه میگوییم بلوک سنگین، آجر به کل رخت بربسته از دنیای ساختمان، بیراه نگفته ایم.

البته که بلوک سنگین نیز کاربرد بخصوص خود را دارد ولی در ساختمان به ندرت دیده می شود. نوع سنگین، از ماسه در ترکیب ملات خود استفاده کرده است و پوکه معدنی ندارد. بدلیل استفاده از ماسه، چون  بسیار سنگین می باشد، در دیوارهای بیرونی ساختمان، دیوارهای محوطه و باغ کاربرد دارد.

بلوک سنگین سیمانی بتن

مقاله ای تکمیلی جهت افزایش اطلاعات شما در رابطه با کاربرد بلوک سنگین سیمانی منتشر نموده است.

بلوک سبک قزوین

کارخانه های تولید کننده بلوک های سبک در قزوین مرجع خرید بلوک سیمانی سبک در ایران برای تمامی شهر ها هستند.. فروش محصولات کارخانه های بلوک تبریز، شامل همه شهرهای ایران می شود. چون که کارخانه بلوک پوکه ای عموما در مناطقی که دارای معادن پوکه معدنی است احداث میگردد، تا هزینه های نسبی حمل و نقل پوکه کاهش یابد و در نهایت، قیمت بلوک سبک ارزانتر شود.

دقیقا به دلیل وجود معادن پوکه زیاد، تعداد کارگاه های بلوک زنی سبک در قزوین، رقم قابل توجهی ندارند. اطلاعات بلوک زنی های قزوین در مورد نحوه راه اندازی و خط تولید بلوک ساختمانی سبک، میتواند الگوی کلی تاسیس کارخانه در سطح کشور باشد.

تفاوت انواع بلوک سبک

بلوک نیمه سبک، مخلوط پوکه به اضافه ماسه در ملات سیمان و آب است. این نوع بلوک چون وزن سنگینی نسبت به بلوک های سبک معمولی به دلیل مصرف ماسه دارد، در داخل پروژه های ساختمانی کاربردی ندارد. نیمه سبک ها به دلیل قیمت نسبتا کم، بیشتر برای حصارکشی استفاده می شود.

بلوک های فوق سبک ساختمانی

درصد استفاده از پوکه معدنی با دانه بندی عدسی در ملات بلوک فوق سبک یا  خیلی سبک زیادتر از بقیه مصالح  میباشد. از لحاظ وزنی این محصول، بسیار سبک است و چون از پوکه مرغوب استفاده کرده است قیمت بالاتری دارد. ساختمان سازها زیاد راغب به استفاده از بلوکهای فوق سبک ساختمانی نیستند. خریداران طالب ویگی عایق صوتی و حرارتی بالا، معمولا به سراغ خرید این بلوک ها می روند.

انواع بلوک سیمانی سبک

بلوک های ساختمانی که در بازار یافت می شوند و مورد تایید صنعت ساختمان سازی هستند دسته بندی های متفاوتی دارند. براساس معیار های مختلفی چون نوع، ترکیبات، عایق بودن یا کاربرد، سنجیده و گروه بندی شده اند. بلوک های موجود در بازار مصالح ساختمانی هم طبق این دسته بندی ها به فروش و تولید میرسند.

بلوک سیمانی سبک بطور خلاصه با نام های تجاری زیر تولید و عرضه می گردد:

نام های تجاری بلوک های سبک

بلوک ساختمانی سبک

بلوک پومیس

بلوک سبک دیواری

بلوک معدنی

بلوک بتنی سبک

بلوک قروه

بلوک هبلکس

بلوک پوکه ای

بلوک اتوکلاو

بلوک غیر باربر

بلوک تبریز

بلوک فوم دار

تولید کننده بلوک سبک

پوکه معدنی از مصالح پایه و اصلی در تولید بلوک ساختمانی سبک می باشد که بیشتر در خطه آذربایجان شرقی و مخصوصا تبریز یافت میشود. اکثر تولیدکنندگان بلوک ساختمانی سبک نیز در شهر تبریز، فعالیت دارند. تولید کنندگان بلوک تبربز به عنوان اصلی ترن تولیدکنندگان این محصول در کشور، محصولات خود را روانه بازار مصرف داخلی و حتی کشورهای همجوار می کنند.

ملات بلوک پومیسی تبریز با درصد مشخصی از پوکه معدنی عدسی و بادامی ترکیب می شود. پوکه معدنی که عموما از معادن تبریز استخراج می شود به رنگ سفید می باشد و به صورت دانه بندی و الک شده در بلوک زنی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با بتن بلوک سازان

مزایای بلوک سبک

نام تجاری پوکه معدنی، پومیس می باشد. این نام بین خریداران خارج از کشور مرسوم تر است. بلوک پومیسی در ترکیبات خود پوکه معدنی دارند فرقی نمیکند این پوکه، پوکه سفید تبریز یا پوکه سیاه قروه باشد.

بلوک ساختمانی سبک عمدتا از پوکه سفید تبریز تولید می شود. قیمت بلوک سبک و وزن کم آن از مشخصات برجسته این محصول می باشد و از جمله مهمترین قطعات بتنی صادراتی، بدلیل برتری های بیشمارش چون وزن سبک و زیبایی ظاهری اش می باشد.

 بلوک دیواری سبک

بلوک دیواری سبک از نوع بلوک هایی است که مخصوص دیوار تولید شده اند. قالب تولید متمایزتری دارا می باشند. بلوک دیواری سبک وزن مخصوص پایینی دارد و به دلیل فراوانی به راحتی در دسترس می باشد و جز پرفروش ترین نوع مصالح ساختمانی مخصوصا در شهرهای بزرگ می باشد. دیوارچینی آسان با این محصول، کارفرمایان را راغب خود کرده است.

چرا بلوک سبک فوم دارخریدار ندارد ؟

بلوک فوم دار از سه قطعه تشکیل شده است. دو قطعه ابتدا و انتها عین بلوک های معمولی سبک می باشد ولی قطعه وسطی یونولیت فشرده شده است. بلوک فوم دار ضریب مقاومت حرارتی بالایی دارد، همچنین وزن مخصوص کمی دارد و این باعث سبک شدن بلوک شده است و بسیار مناسب دیوارچیی در دیوارهای پیرامون ساختمان می باشد.

از معایب بلوک فوم دار به این مورد می توان اشاره کرد که چون سه تکه و ته باز است احتمال از هم جدا شدن قطعات بلوک خیلی زیاد است. قیمت بلوک سبک فوم دار نسبت به معمولی، بسیار بالاست و در حدود ۸۰۰۰ تومان است.

بلوک سبک طرح دار

بلوک طرح دار سبک همان بلوک معمولی می باشد منتها بعد از تولید با دستگاه مخصوص بر روی جداره های بیرونی بلوک طرح های تزئینی زده می شود و به عنوان طرح نمایی برای زیبایی بیشتر دیوارهای بیرونی ویلاها یا ساختمان ها مناسب می باشند. قیمت بلوک سبک طرح دار از معمولی  گرانتر است.

بلوک صنعتی

بلوک صنعتی تولید شده با دستگاههای هیدرولیک می باشد و بصورت پرس شده و ویبره شده روانه بازار مصرف ساختمان سازی می شود. این محصول به دلیل داشتن بافت منسجم، پرطرفدار می باشد.

بلوک اتوکلاو شده

بلوک ساختمانی بعد از تولید وارد اتاق بخار می شود تا زودتر به مقاومت فشاری مطلوب برسد و اینگونه بلوک اتوکلاو حاصل می گردد. اتوکلاو ها، مقاومت فشاری بالایی دارد و عمل آوری آنها به صورت اصولی و با سرعت بالا انجام می پذیرد. استفاده از بلوک اتوکلا به دلیل هزینه های تولید و قیمت زیاد در ساختمان سازی رواج پیدا نکرده است.

بلوک باربر

منظور از بلوک باربر، محصولی است که قابلیت بارگذاری بر روی آن به دلیل داشتن مقاومت فشاری بالا را دارا میباشد. بلوک باربر قابلیت تحمل بالایی دارد چون انتقال نیرو را انجام می دهد و در ساختمان های آجری کاربرد فراوانی دارد.

فرق بلوک غیر باربر با باربر

تفاوت اصلی بلوک باربر با غیر باربر فقط در قابلیت تحمل وزن می باشد. بلوک های غیر باربر فقط قابلیت تحمل وزن خود را دارند و برای بارگذاری روی آنها به هیچ وجه مناسب نیستند. نوع باربر فقط در پارتیشن بندی و جداسازی فضاهای داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

مقایسه بلوک تبریز و قروه

پوکه مورد استفاده در بلوک قروه یک نوع توف آتشفشانی به رنگ سیاه است. بلوک قروه یا اسکوریا رنگ مایل به سیاه دارد چون رنگدانه پوکه قروه مایل به سیاه می باشد. پوکه قروه به دلیل داشتن منافذ اسفنجی تا زمانی که با دوغاب سیمان مخلوط نشده است وزن مخصوص پایین دارد.

بعد از ترکیب شدن پوکه سیاه قروه با ملات سیمان و آب ( دوغاب سیمان ) به دلیل پر شدن منافذ اسفنجی، وزن مخصوص بطور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد و مقاومت فشاری و وزن مخصوص بالا می رود. ولی این محصول عایق نیست. همانطور که گفته شد بلوک تبریز به دلیل سفید بودن پوکه، رنگ روشن تری دارد. وزن مخصوص کم ، مقاومت فشاری بالا و عایق بودن از دلایل مهم برتری و فروش زیاد بلوک تبریز نسبت به قروه است.

بلوک هبلکس

تکنولوژی ساخت بلوک هبلکس به دهه ۱۹۵۰ میلادی برمیگردد و مربوط به کشور هلند می باشد. ملات این بلوک بصورت دوغابی و بر پایه آهک، سیمان و پودر پروتئینی مخصوص برای بستن ملات می باشد. ملات دوغابی داخل قالب های مخصوص ریخته میشود. از محاسن بلوک هبلکس می توان به سبک بودن و رده مقاومتی بالا به دلیل توپر بودن بلوک اشاره کرد.

همچنین این محصول عایق صوت و حرارت است. در صورتیکه در عرض مناسب ( حداقل بالای ۲۰ سانت ضخامت داشته باشد ) تولید گردد. از معایب مهم هبلکس، ساطع کردن اشعه رادیواکتیو بعد از اتمام پروژه به دلیل داشتن پودر پروتئینی در ملات خود است.

این اشعه باعث ترک خوردن دیوار و فاصله گرفتن از سقف می شود. مهمترین تفاوت  هبلکس با بلوک معمولی، داشتن آهک و پودر پروتئینی در ملات و ساطع کردن اشعه رادیواکتیو است.

 بلوک سبک پرلیتی

بلوک سبک پرلیتی از مخلوط پوکه، سیمان، آب به علاوه پرلیت پف شده با حرارت کوره بدست می آید. پرلیت یک نوع سنگ سیلیسی است که عموما به عنوان صافی و تصفیه کننده کاربرد دارد. پرلیت مصارف مختلف دیگری چون تصفیه روغن، کشاورزی ( در گلخانه ها به عنوان جذب کننده آب برای نگه داشتن آب در خاک استفاده می کنند) و صنایع غذایی دارد.

در صنایع غذایی از پرلیت به عنوان تصفیه کننده دلستر و غیره استفاده می کنند. بلوک پرلیت، جذب آب بالایی دارد پس ترک خور می باشد.همچنین بدلیل همین ویژگی جذب آب، گچ و خاک را در خود نگه نمی دارد اما وزن سبکی دارد.

 کارخانه بلوک سبک

کارخانه بلوک سیمانی آلوکا

کارخانه بلوک سبک یا کارگاه بلوک زنی مانند هر تولیدی دیگری  قبل از احداث نیازمند بررسی و امکان سنجی می باشد. داشتن کارخانه ای قدرتمند با برند مشهور، مستلزم داشتن تخصص بالا، تجربه کافی و قدرت مالی در حد نیاز و مطلوب می باشد. احداث کارگاه بلوک زنی با پشتوانه تیم متخصص مهندسین عمران و سرمایه اولیه کاری در زمان کوتاه می باشد.

سود دهی کارخانه بلوک پوکه ای در صورتی که اصولی باشد، پربازده می باشد. در مقطع فعلی ساختمان سازی و جایگاه ویژه ای که بلوک های سبک در صنعت ساختمان پیدا کرده اند، تعداد افراد یا گروه های کاری که خواهان احداث کارگاه بلوک زنی هستند روبه افزایش می باشد. هر کارخانه بلوک سیمانی سبکی باید زمینی با متراژ بزرگ داشته باشد.

علاوه بر زمین، وجود تجهیزات خط تولید مدرن و پیدا کردن بازار فروش محصول خوب نیز الزامیست. در انتخاب یک کارخانه برند با محصولات درجه یک و قیمت ایده آل، گوگل بیشترین کمک را به شما خواهد کرد. اینکه خرید از کدام بلوک زنی و در کدام شهر به صرفه تر خواهد بود همگی پروسه زمان بر است. قبل از خرید بلوک سیمانی سبک از هر کارخانه ای، ابتدا باید خود بلوک پومیسی را کامل شناخت و آنالیز کرد.

مطمئنا مقاله بتن آلوکا که الان مشغول خواندن آن هستید نیاز شما را در مراحل قبل از خرید و حین خرید محصول، کاملا برطرف خواهد نمود. تضمین تحویل بارسالم را از هر کارخانه ای که برای خرید انتخاب نمودید ، خواهان باشید چرا که حق شما و قانون هر خرید خوبی می باشد.

تجهیزات کارگاه بلوک زنی

چیدمان بلوک سیمانی آلوکا بعد از تولید

برای تاسیس کارخانه بلوک سیمانی سبک قزوین نظیر کارخانه بلوک سیمانی آلوکا یکسری تجهیزات لازم می باشد که به صورت خلاصه و مفید می توان گفت:

الف) دستگاه هیدرولیک

ب) سیستم ملات ساز یا بچینگ: متشکل از سیلوی مخصوص سیمان، سیلوی مخصوص پوکه و دستگاه ملات ساز می باشد.

ج) لیفتراک : برای دپو و بارگیری بلوک نیاز به لیفتراک مناسب می باشد.

د) پالت های فلزی و چوبی : برای چیدن بلوک نیاز به پالت چوبی یا پالت فلزی می باشد.

به طور کلی هزینه راه اندازی کارخانه بلوک سیمانی از یک میلیارد تومان شروع شده و بسته به امکانات و تیراژ تولید این هزینه بیشتر خواهد شد. در عوض راه اندازی کارخانه بلوک سیمانی، قطعا بازدهی تضمین شده بالایی خواهد داشت. بتن آلوکا تمامی تجهیزات راه اندازی کارخانه بلوک سیمانی را از برند خارجی تهیه و به کار بسته است.

 

 

آموزش آسان نصب بلوک سبک سیمانی

برای نصب بلوک سیمانی سبک نیاز به مهارت خاصی نیست و یک بنای ساده آجر و سفال هم می تواند بلوک چینی دیوار را انجام دهد. کار بلوک چینی دیوار باید با دقت و در جهت عکس هم انجام بپذیرد به صورتی که جهت برعکس و ته پر بلوک یا ملات خوری بلوک به سمت بالا چیده شود. ملات مورد استفاده برای چینش بلوک سیمانی سبک، ماسه و سیمان است و به ازای هر مترمربع دیوار، حدودا تعداد ۱۱٫۵ قطعه بلوک نیاز می باشد.

مراحل نصب بلوک سبک ساختمانی به دلیل سبکتر بودن، سریعتر میباشد و هزینه تمام شده نصب بدلیل سرعت، سبکی، هزینه کارگر کم و زمان کم نصب، پایین تر می شود. نتیجه کار دیوارچینی با بلوک سیمانی سبک، دیوارهای صاف، تمیز و اصولی خواهد بود.

نمایندگی های مهم بلوک سیمانی سبک استاندارد در ایران

خرید بلوک سیمانی و فروش آن عموما از طریق اینترنت یا واسطه های عمده فروشی در سطح کشور انجام می پذیرد. افراد مختلف دارای مهارت بازاریابی از شهرهای مختلف با کارخانه های بلوک سیمانی یا کارگاه های بلوک سیمانی توافق به فروش محصولاتشان با سود درصدی میکنند.

بدین ترتیب، بازاریابان امروزه به عنوان نمایندگی فروش بلوک سبک سیمانی در شهر خود مشغول به فعالیت هستند. لازم به ذکر است که سود خوبی هم عاید این افراد می شود.

به عنوان مثال بلوک سازان قزوین

بلوک سیمانی سبک آلوکا

مجموعه بلوک سازی بلوک سازان عمده محصولات خود را از طریق سایت بتن آلوکا در سراسر کشور به فروش میرساند. همچنین با داشتن نمایندگی های متعدد در شهرهای مختلفی چون تهران، مشهد، کرمان و … محصولات خود را معرفی و عرضه میکند. نمایندگی بلوک سبک در مشهد، نمایندگی تهران و در گیلان، جهت تهیه تولیدات آلوکا در خدمت شما می باشند.

خرید بلوک سبک ارزان

بلوک ساختمانی سبک ارزان

در خرید بلوک، هم خریدار و هم فروشنده، باید مواردی را بررسی کنند. نتیجه خرید و فروش ، باید از لحاظ قیمت و کیفیت رضایت بخش برای هر دو طرف باشد و برای هر دو سود مناسب از فعالیت را عاید کند.

خریداران بلوک ساختمانی سبک عمدتا از شهرهای صنعتی بزرگ مثل تهران، تبریز، مشهد، گیلان، مازندران و… هستند. فروشندگان عمده بلوک پومیسی هم اکثرا در شهرها و استان هایی که دارای معادن پوکه معدنی هستند مانند استان آذربایجان شرقی و کردستان مستقر هستند.

قیمت بلوک های سبک ساختمانی، تقریبا در سطح کشور ثابت هستند. البته باید اشاره کرد که برخی برندها به دلیل شهرت و برند بودن تا دوبرابر کارخانه های نوپای بلوک سیمانی، به خریداران قیمت می دهند.

ولی به عنوان نکته مهم میتوان اشاره کرد که برای خرید بلوک ساختمانی سبک ارزان، مستقیما با تولید کننده های معتبر در شهرهایی که معادن پوکه معدنی دارند تماس حاصل فرمایید. با این اوصاف میتوانید خرید ارزان را با اطمینان انجام دهید.

دو مقصد مهم صادرات بلوک سبک از ایران

کشور ایران بدلیل داشتن معادن غنی پوکه در منطقه از لحاظ صادرات بلوک سبک ساختمانی و صادرات پوکه معدنی بسیار حائز اهمیت میباشد. در سالهای اخیر کشور های زیادی در حوزه خلیج فارس، اقدام به خرید بلوک های پومیسی و پوکه معدنی از کشور ایران میکنند. در واقع دلیل افزایش سرسام آور قیمت پوکه معدنی در ایران، فروش بی رویه به کشورهای همجوار می باشد. بلوک سبک سیمانی با نام تجاری بلوک پومیسی و پوکه معدنی با نام تجاری پومیس به کشورهای همجوار صادر می شوند.

صادرات بلوک سبک به عراق و صادرات بلوک سبک به گرجستان رونق فراوانی در سالهای اخیر داشته است. خریداران این محصول در کشورهای همجوار محصول مورد نظر را از طریق سایت های معتبر، خرید میکنند.

فروشنده هم برای صادرات بلوک با شرکت های باربری هماهنگ شده و با تریلی بارگیری و تحویل بار انجام می پذیرد. صادرات پوکه معدنی خیلی بیشتر از صادرات بلوک حتی به ترکیه رونق دارد. پوکه تبریز و بلوک تبریز خواهان فراوانی در گرجستان و عراق دارد. دلایل مورد ذکر باعث شده است که حتی بعضی از تولید کنندگان در همان کشورهای مقصد به احداث کارخانه بلوک سازی همت گمارند.

چرا باید بلوک سبک بخریم؟

بلوک سبک سیمانی تبریز

light weight blocks شاخص ترین، جدیدترین و پرکاربردترین انواع بلوک های ساختمانی جدید با استفاده فراگیر عمومی می باشند. بلوک پوکه ای خوب از دسته ی بلوک های سیمانی ساختمانی که کلیه موارد استاندارد سازی تولیدات بتنی سبک را رعایت کرده است.

تعداد کثیری از ساختمان های ساخته شده از بازه زمانی سال ۸۸ تا به الان، استفاده از قطعات بتنی سبک را با توجه به مزایای فراوانش اجباری کرده اند. بلوک پومیسی، از لحاظ ترکیبات ملات، خط تولید و مشخصات ساخت محصول، بسیار متفاوت و بهتر از بلوک های سنتی می باشد.

از مشخصات مهم و خاص بلوک سیمانی سبک، داشتن ملات تر بلوک می باشد، ملاتی با بافت مرطوب را دارا می باشند. این ملات نرم، شکل پذیری منظم و آسان بلوک را ممکن کرده است. ترکیب ملات آنها، مقدار معینی از  پوکه معدنی الک شده و دانه بندی شده پودر عدسی با اندازه مشخص آب و سیمان می باشد.

خط تولید بلوک پوکه ای از دستگاه بلوک زن هیدرولیک، دستگاه ویبره و پرس هیدرولیک تشکیل شده است. تولید پیشرفته ویبره و پرسی آنها باعث مقاومت، بهینه شدن و بر طبق اصول ساختمان سازی جدید شده است.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید