بلوک سازان

فروش بلوک سیمانی ۲۰*۴۰ در قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

بلوک ماسه ای 20 در 40 (بلوک سیمانی سنگین)

فروش بلوک سیمانی سنگین مخصوص دیواری با بهترین کیفیت ها در قزوین و ارسال به سراسر استان قزوین و حومه.

بلوک های سیمانی درجه یک قزوین به دلیل ارزان بودن و بدون شوره و کیفیت عالی ای که دارند در شهر هایی مانند شمال و رشت و… مورد استفاده قرار میگیرند.و ماهم در نظر داریم فرو اینترنتی خود را به قیمت های همکاری و پایین با حاشیه سود بسیار کم به دست مشتریان عزیز در سراسر کشور برسانیم.

پس برای خرید بلوک سیمانی درجه یک در ابعاد ۲۰*۴۰ با شمره مشاور فروش ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان خرید شما ثبت و به دست شما عزیزان برسانیم.

مجتمع تولیدی بلوک سازان تولید کننده و عرضه کننده انواع بلوک سیمانی و ساختمانی سبک و سنگین،پوکه معدنی می باشد. در این مجتمع، تولید و عرضه بی واسطه و مستقیم بلوک هاي سیمانی و ساختمانی سبک و سنگین با بهترین کیفیت و قيمت مناسب در تیراژ بالا با استفاده از بهترین نوع متریال موجود در ایران خاص بلوک سیمانی انجام می شود. عرضه و فروش بلوک سیمانی سنگین و بلوک پوکه ای سبک به قیمت مناسب بصورت فله ای

بدون بسته بندی و یا بصورت بسته بندی شده بر روی پالت و تسمه کشی شده و سلفون کشی شده جهت حمل و انتقال بهتر به پروژه های بزرگ و کوچک صورت می گیرد. همچنین خدماتی چون ارائه تخفیف هاي فصلی بلوک سیمانی، ارائه اطلاعات تخصصی در ارتباط با تولید و ساخت بلوک سیمانی

بصورت تلفني و حضوري، و استفاده از حمل کننده های مختلف (نیسان ،خاور ، تریلی)، خاکبرداری، و بابکت و حمل و نقل نخاله ارائه می شود. توزیع و ارائه بهترین قیمت های انواع مصالح ساختمانی از قبیل بلوک ، آجر ، سیمان ،از دیگر خدمات ما می باشد.

فروش بلوک پوکه ای

بلوک ماسه ای ۲۰ در ۴۰ (بلوک سیمانی سنگین)

بلوک ۲۰ در ۴۰ ماسه ای سنگین قیمت ۴۰۰۰ تومان درب کارخانه می باشد. این بلوک هر ماشین خاور ۴۰۰ عدد و ماشین تک حدود ۱۰۰۰ عدد و ماسین جفت ۱۵۰۰ عدد بارگیری می شود. به بلوک ماسه ای، بلوک باغی سنگین نیز گفته می شود.

برای شهرستان هم سفارش قبول می کنیم. حمل آن با ماشین سنگین انجام می شود.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید