کارخانه های آجر سفال شال قزوین

فروش تضمینی انواع سفال شال

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه خرید سفال شال قزوینلیست قیمت سفال شالابعاد آجر سفال شالتعداد سفال در هر ماشین

فروش تضمینی سفال درجه یک و بدون شوره شال قزوین در سراسر کشور با برترین کیفیت ها و کمترین قیمت هارا از ما بخواهید. خرید و فروش انواع سفا ل۱۰ سانتی و ۱۵ سانتی شال به صورت تضمینی بدون شوره و شکستگی با بالاترین کیفیت ها و دارای آرم استاندارند و آرم کارخانه را از مشاوران فروش ما خریداری و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

 

فروش سفال ۱۰ و ۱۵ و نیمه

طریقه خرید سفال شال قزوین

برای خرید سفال شال قزوین راه های بسیار زیادی وجود دارد. ولی یکی از روش های بسیار آسان و مطمعن خرید از سایت تجاری ما و از طریق مشاور فروش ما است که به قیمت کارخانه بهترین سفال هارا خریداری میکنید.

ما به دلیل ارزانی محصولاتمان فقط فروش نقدی داریم یعنی هم شما میتوانید به صورت انلاین خریداری نمایید و هم میتوانید با هماهنگی با مشاور فروش ما از خود کارخانه خریداری نمایید. که راحت ترین روش خرید در زندگی امروزه خرید اینترنتی و آنلاین است که بی شک همه مردم حداقل یک بار را خریداری نموده اند.

لیست قیمت سفال شال

ما در کارخانه های تولید سفال انواع سفال های ۱۰ سانتی و ۱۵ سانتی را تولید میکنیم که از قیمت های استثنایی ام برخوردا هستند.

تیغه سفال ۱۰ سانتی درجه یک و تضمینی را درب کارخانه با قیمت ۷۸۰ تومان و تیغه سفال ۱۵ سانتی درجه و تضمینی را با قیمت ۹۸۰ تومان به فروش میرسانیم که کرایه و حمل و نقل ام به پای خریدار است که بعد از تحویل بار حساب میکنند.

ابعاد آجر سفال شال

انواع سفال های ۱۰ و ۱۵ سانتی در قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف در کارخانجات تولید میشوند. که سفال های ۱۰ سانتی=۱۰٫۲۰٫۲۰ و ۱۵ سانتی= ۱۵٫۲۰٫۲۰ این ابعاد ابعاد اسمی هستند و ابعاد دقیق سفال های شال برابرند با ۱۰سانتی=۸٫۵/۱۸٫۵/۱۹ و ۱۵=۱۳٫۵/۱۸٫۵/۱۹

تعداد سفال در هر ماشین

سفال ۱۰ سانتی در ماشیین تک به تعداد ۵۲۰۰ عدد و ۱۵ سانتی در ماشین تک به تعداد ۳۴۰۰ جای میگیرند. و سفال ۱۰ سانتی در ماشین تک به تعداد ۷۷۰۰ عدد و ۱۵ سانتی در ماشین جفت به تعداد ۵۲۰۰ عدد جای میگیرند.

مشاوره و فروش

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید