بلوک سازان

قیمت بلوک سیمانی رشت در سال ۹۹

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید بلوک سنگین ماسه ای ۲۰*۲۰*۴۰بلوک سیمانی سنگینکاربرد بلوک سیمانی سنگین انواع بلوک سیمانیقیمت بلوک سیمانی در شمالفروش بلوک سیمانی

بلوک ۲۰*۲۰*۴۰ به بلوک بیست سانت معروف است که به طول ۴۰ سانت، عرض ۲۰ سانت و ارتفاع ۲۰ سانت تولید می شود. قیمت بلوک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ بستگی به نوع این محصول پرکاربرد و پرفروش دارد. بلوک بیست سانت در دو نوع سبک و سنگین تولید می شود. بلوک ۲۰*۲۰*۴۰ از ترکیب پوکه معدنی با سیمان و آب در دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسی تولید می شود و جهت خشک شدن به اتاق بخار به مدت چند روز منتقل می شود.

اما بلوک سنگین ۲۰*۲۰*۴۰ از ترکیب ماسه شکسته با سیمان و آب حاصل توسط دستگاه کاملا دستی خودرو تولید می گردد و در فضای باز برای خشک شدن باقی می ماند. تولید بلوک بیست سانت سنگین چون نیاز به دستگاه و تجهیزات خاصی ندارد، بسیار آسان تر و کم هزینه تراز بلوک سبک بیست سانت است. در نتیجه قیمت بلوک سنگین ۲۰*۲۰*۴۰ در مبدا یا کارگاه بلوک زنی ارزانتراز نوع سبک است. اما چون این بلوک سنگین است، دستگاه های حمل و نقل، هزینه زیادی بابت رساندن بلوک سنگین بر سر پروژه دریافت می کنند. این مورد باعث می شود که بلوک سنگین بیست سانت گرانتر از بلوک بیست سانت سبک به دست مشتری برسد.

قالبی که برای تولید بلوک سنگین ۲۰*۲۰*۴۰ استفاده می شود عموما ته باز، دو سوراخ و دو جداره می باشد.اما قالب بلوک ۲۰*۲۰*۴۰ بصورت ته پر، نر و ماده، شش سوراخ و ۸ سوراخ است. وزن بلوک سنگین استاندارد که از ماسه شکسته تولید می شود در حدود ۱۵ کیلوگرم و با ارتفاع ۱۹ سانتی متر است.

خرید بلوک سنگین ماسه ای ۲۰*۲۰*۴۰

بلوک سیمانی سنگین

اصطلاحا از مخلوط نمودن ماسه با سیمان و آب نوعی ملات بدست میاید که بعد از فراهم آوری توسط دستگاه بلوک زنی تولید بلوک سیمانی سنگین را انجام می دهد.

کاربرد بلوک سیمانی سنگین 

به علت پایین بودن قیمت بلوک سیمانی سنگین معمولا در دیوار چینی حیاطی و یا دیوار چینی باغی استفاده میگردد.

این نوع از دیوار چینی با ملات شن و ماسه تولید و سرعت کار را با لا میبرد.

انواع بلوک سیمانی

بلوک سیمانی دو نوع دارد

قیمت ارسال بلوک سیمانی به شهرهای ایران

هزینه ارسال بلوک به شهرهای مختلف ایران متفاوت است و به صورت کارشناسی باید محاسبه گردد. دستگاه های مختلف حمل بلوک چون تریلی، کامیون، نیسان و…. هزینه های متفاوتی را برای مسیرهای مختلف دریافت میکنند. یعنی شما باید قیمت ارسال بلوک بتنی را نیز به قیمت نهایی بلوک درب کارخانه اضافه نمایید. همه روزه شاهد اعتراضات باربری ها هستیم، پس میبینید که قیمت قطعی معنی ندارد و هر روز باید استعلام قیمت بلوک سیمانی را گرفت.

قیمت بلوک سیمانی در شمال

فروش بلوک های سیمانی در شهرهای مختلف شمالی کشور، نظیر ساری، بابل، چالوس، رشت، لاهیجان و … به وفور انجام می شود. مخصوصا با آغاز بارندگی های که تولیدکنندگان این خطه از کشورمان، تولیدادت خود را قطع یا محدود می کنند، خریداران اکثرا با شهر های مختلف از طریق اینترنت یا مصالح فروشان برای تهیه بلوک تماس برقرار می کنند، پس محاسبه قیمت و هزینه ارسال برای این عزیزان خیلی مهم است.

بلوک سبک 20*20*40

فروش بلوک سیمانی

فروش انواع بلوک سیمانی درجه یک قزوین در رشت و حومه با بهترین کیفیت ها و به شرط درجه یک بودن. برای خرید و اطلاع از قیمت های روزانه با ما تماس بگیرید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید