بلوک سازان

قیمت بلوک سیمانی سبک و سنگین قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت بلوک سیمانیخواص بلوک سیمانیشکل و اندازه بلوک سیمانیبلوک های ساخته شده با ماسهویژگی های بلوک های سیمانی سنگین
قزوین بلوک

فروش انواع بلوک سیمانی درجه یک و بی رغیب با بهترین کیفیت ها و برترین مصالح تولیدی در بویین زهرا قزوین.

فروش انواع بلوک سبگ و سنگین در ابعاد ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ در ابعاد ۴۰*۲۰ سبک و سنگین و یا حتی انواع بلوک ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ در ابعاد ۵۰*۲۰٫

برای خرید بهترین نوع بلوک های موجود در قزوین همین حالا با شماره مشاوران فروش ما تماس بگیرید تا برترین محصول بلوک سیمانی در سراسر کشور را با ارزان ترین قیمت ها خریداری کنید.

کارخانه بلوک سیمانی بلوک سازان واقع در بویین زهرا قزوین است.

برای خرید انواع بلوک سیمانی با بهترین مصالح تولید شده و در انواع ابعاد ۴۰*۲۰ و ۵۰*۲۰ با وزن های سبک  و نیمه سنگین و سنگین همین حالا با مشاور فروش سایت تجاری بلوک سازان تماس بگیرید.

قزوین بلوک
بلوک سیمانی بویین زهرا

کیفیت بلوک سیمانی

کیفیت های تولید شده انواع بلوک سیمانی در کارخانجات بلوک سازان به صورت تظمینی و درجه یک بوده که به راحتی میتوانیم ادعا کنیم که ما بهترین مصالح و ستگاه های موجود در استان قزوین و حومه را برای تولید بلوک سیمانی در اختیار داریم و به همین دلیل کیفیت بلوک های سیمانی کارخانه ما بسیار عالی و درجه یک بوده که میتوانید در کوتاه ترین زمان آنرا تهیه کنید و تحول بگیرید.

انواع بلوک سیمانی درجه یک و بی رغیب را به صورت حضوری و غیر حضوری به دست شما عزیزان میرساینم.انواع بلوک سیمانی سنگین و سبک با قیمت های کارخانه و بدون واسطه در قزوین با مناسب ترین قیمت ها نسبت به بلوک های تولید شده و مصالح اولیه.

خواص بلوک سیمانی

مزایای بلوک سیمانی

اگر بلوک سیمانی به طور صحیح و اصولی ساخته شود، برای فونداسیون (پی ساختمان) و دیوارهای طبقات زیرین مناسب است زیرا آنها از بتن خالص مستحکم‌تر هستند. با استفاده از این بلوک‌ها، دیوارهای تیغه در هر خانه‌ای می‌تواند خیلی سریع ساخته شده و بالا بیایند و برای مقاومت بیشتر می‌توان حفره‌های آنها را با میله‌های تقویت کننده فولادی و بتن پر کرد.

بلوک سیمانی در برابر موریانه‌ها و دماهای شدید مقاوم بوده و بسته به نوع و کیفیت ساختی که دارند می‌توانند تا حدودی عایق صدا باشند. همچنین، آنها در برابر سرما و گرما نیز عایق هستند و از اینرو قادرند مصرف انرژی خانه شما را کاهش دهند. علاوه بر موارد گفته شده، قیمت بلوک سیمانی یکی از مهم‌ترین مزایای آن است که بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است و استفاده از آن باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های ساخت و ساز می‌شود.

قزوین بلوک
خرید بلوک سیمانی ارزان در قزوین

شکل و اندازه بلوک سیمانی

بلوک های سیمانی را به شکل های مختلف و در اندازه های متنوع و استاندارد مطابق با نیاز مشتری می سازند. شکل ظاهری بلوک ها نیز در تعیین استحکام و نحوه ی استفاده از ان ها بسیار اهمیت دارد و باید زیر نظر متخصص انتخاب شوند.

بلوک های ساخته شده با ماسه

بلوک های سنگین سیمانی را از مخلوط ماسه و سیمان نیز می سازند و آن را برای ساخت دیوار ها و تیغه های بارکش و یا دیوار های زیر زمین استفاده می کنند. برای ساخت بلوک های سیمانی استاندارد هایی نیز به صورت تعریف شده در دنیا وجود دارد.

به بلوک های سنگین ساخته شده از ماسه و سیمان، بلوک بتنی یا بلوک باغی نیز می گویند که به دلیل داشتن استحکام بسیار بالا در دیواره هایی که تحت بار زیاد هستند به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از بلوک های سنگین سیمان و ماسه در صورت عدم استفاده از مواد افزودنی مناسب برای ارتقاء کیفیت در برابر رطوبت دوام بالایی ندارند و حتی با وجود اینکه دیوارچینی با چنین بلوک هایی سریع تر انجام می شود، ضایعات آن ممکن است بالا باشد. بنابراین گزینه های بلوک سیمانی سنگینی که دارای خواص ارتقاء یافته هستند توصیه می شود.

مسلماً بلوک هایی که با استفاده از مواد افزودنی خاص بهبود خواص پیدا می کنند از نظر قیمتی نیز با بلوک های سنگین سیمانی معمولی متفاوت خواهند بود.

ویژگی های بلوک های سیمانی سنگین

تراکم و چگالی بالا

مسطح بودن وجه های مختلف بلوک

مقاومت حرارتی (در صورت استفاده از افزودنی های مناسب)

دوام و طول عمر بالا

نفوذ پذیری در برابر بخار آب

استحکام برشی بالا

تولید کنندگان با استفاده از مواد مناسب در کنار سیمان می توانند ویژگی های مفیدی در بلوک سیمانی سنگین ایجاد کنند.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید