کارخانه های آجر سفال شال قزوین

قیمت سفال ۱۵ سانتی شال

آنچه در این مقاله می خوانید...

تیغه و سفالسفال 15 سانتی شالکاربرد سفال 15 سانتی :مشخصات فنیتعداد سفال سقفی مورد نیاز برای پوشش یک متر مربع :
کارخانه آجر سفال در رشت
سفال 15 سانتی

سفال ۱۵ سانتی شال را با بهترین کیفیت و به قیمت کارخانه از سایت تجاری بلوک سازان خریداری نمایید. جالب است بدانید سفال ۱۵ سانتی شال اصلا شوره زدگی ندارد و از کیفیت چشم گیری برخوردار است.

تیغه و سفال

در گذشته به جای تیغه و سفال ، آجر های توکار نقش دیوار باربر را داشته و سقف ها بر روی دیوار ها استوار بودند. اما رفته رفته با افزایش طبقات ساختمانها و نیز به دلیل سنگین بودن وزن آجر های توکار قدیمی، دیوار باربر جای خود را به اسکلت های بتنی یا فلزی دادند . نیز آجر های توکار جای خود را به تیغه وسفال که نقش جداکننده ها را داشتند ، داده اند. تیغه یا سفال نوعی جداکننده دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود.

سفال 15 سانتی
سفال ۱۵ سانتی

سفال ۱۵ سانتی شال

با وزن تقریبی ۳ کیلوگرم جهت جداکردن دیواره های داخلی و پیرامون ساختمان ها با ضخامت بیشتر استفاده می شود. با توجه به سنگین بودن آجر های توکار قدیمی و افزایش تعداد طبقات استفاده از این تیغه سفال گسترش یافته است. در ساختمانها بیشترین نفوذ صدا و تبادل حرارت از دیوار های پیرامونی ساختمان می باشد و از این رو سفال ۱۵ می تواند با قطر زیاد خود نقش مهمی در کاهش این تبادل صدا و حرارت را بازی کند .

کاربرد سفال ۱۵ سانتی :

از این روی جهت دیوارهای پیرامونی ساختمانها و یا اتاقهایی که از درجه حفاظتی بالاتری برخوردار هستند ، استفاده از تیغه ۱۵ توصیه می گردد. از مزایای دیگر سفال ۱۵ سانتی علاوه بر قیمت مناسب می توان به عایق بودن آن در مقابل تبادل حرارت و صدا، اشاره کنیم.

سفال 15 سانتی
سفال ۱۵ سانتی

مشخصات فنی

ماده اولیه پایه تولید : خاک رس ابعاد اسمی: ۲۰*۲۰*۱۵ سانتی متر ابعاد واقعی: ۱۹*۱۸*۱۳٫۵ سانتی متر وزن تقریبی : ۲٫۸ کیلو گرم

تعداد در هر متر مربع ۲۵ عدد
وزن هر عدد(گرم) ۲۸۰۰
ابعاد ۲۰*۲۰*۱۵ سانتی متر
رنگ زرد
جنس خاک رس

تعداد سفال سقفی مورد نیاز برای پوشش یک متر مربع :

ابعاد پوششی واقعی تیغه قالب ۱۳٫۵  ، ۱۸ سانتی متر و ۱۹ سانتی متر است . هر قالب تیغه ۱۵ سطح ۰٫۰۴ متر مربع را اشغال می کند ( باید توجه داشت که قطر تیغه ۱۳٫۵ سانتی متر است در محاسبه تعداد تیغه در یک متر مربع دخالت ندارد ) . بنابراین  برای یک متر مربع دیوارچینی ۲۵ قالب تیغه مورد نیاز می باشد .

قطر کم وبنابراین اشغال کم نسبی  فضای ساختمان

شکل ظاهری خوب سفال ، تقعر و تحدب بسیار کم  ( در حد استاندارد )

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید