کارخانه های آجر سفال شال قزوین

افزایش شدید قیمت های آجر سفال

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر سفال به دو صورت ساخته می شود:مزیت های آجر سفال :آجر سفالچرا خرید آجر سفال از بلوک سازاننتیجه:
فروش آجر سفال

قیمت های آجر سفال افزایش یافت.

قیمت های آجر سفال درب کارخانه حدود ۴۰۰ تومان در هر ابعاد گران شد

قیمت های روزانه را در همین نوشته درج خواهیم کرد

قیمت آجر سفال های درجه ۱

۱۰ سانتی و ۱۵ سانتی

قیمت آجر سفال درجه ۲

۱۰ سانتی و ۱۵ سانتی 

آجر سفال درجه ۳

۱۰ سانتی و ۱۵ سانتی

آجر سفال چیست ؟

آجر سفال قرمز چیست

آجر سفال یا تیغه سفالی یا بلوک سفالی ، از جمله مصالح بنایی پرکاربرد در ساختمان است. آجر سفالی بلوکی مکعبی شکل با سوراخ های افقی است. قیمت آجر سفال بر اساس کیفیت و ابعاد آن تعیین می شود. کاربرد آجر سفالی در ساختن تیغه های ساختمان است. تیغه سفالی بر خلاف آجر لفتون مقاومت فشاری بالایی ندارد.

 

آجر سفال به دو صورت ساخته می شود:

• پرسی: از فشردن خاک رس داخل قالب ساخته می شود. چهار طرف آن نما دارد. نیاز به اندود ندارد. در حال حاضر فقط آجر سفال قرمز به این روش تولید می شود. این محصول به صورت تمام اتوماتیک تولید می شود. قیمت آجر سفالی قرمز را مشاهده کنید.
• اکسترودی (Wire Cut) : بیشتر آجر های سفالی به این روش تولید می شوند. با این روش ایجاد سوراخ ها در آجر سفال راحت تر انجام می گردد. تیغه سفالی اکسترودی از لحاظ قیمت و متریال استفاده شده به صرفه تر است. روش تولید از دیگر فاکتورهای تأثیر گذار بر قیمت آجر سفال است.

تعداد سوراخ های تیغه سفالی بسته به ابعاد آن متفاوت است. آجر سفالی ۵/۵ سانتی ۳ سوراخ، ۷ سانتی ۴ سوراخ، ۱۵ و ۲۰ سانتی ۹ سوراخ دارند. تا ۶۰% از سطح این محصول به وسیله سوراخ ها خالی می شود.

مزیت های آجر سفال :

۱- مصرف کمتر ملات ماسه سیمان: استفاده از تیغه سفالی %۵۰ تا %۶۰ مصرف ملات ماسه سیمان را نسبت به آجر لفتون کاهش می دهد.
۲- صرفه جویی در زمان و هزینه کارگر: سرعت کار با آجر سفال بسیار بالاتر است. ابعاد هر تیغه سفالی معادل ۲ تا ۳ آجر لفتون است. ابعاد بزرگتر موجب جا به جایی و نصب راحت تر و سریع تر تیغه سفالی می شود. با استفاده از این محصول %۳۰ تا %۴۰ در زمان و هزینه کارگر صرفه جویی می شود.
۳- عایق حرارتی مناسب : تیغه های سفالی سوراخ هایی دارند که هوا در آن به دام می افتد.

آجر سفال

این ویژگی آجر سفال را %۲۰ تا %۳۰ عایق بهتری نسبت به آجر های معمولی می کند. میزان تبادل حرارت این محصول در آزمایش ها w/m2 726/0 ثبت شده است. این ویژگی موجب صرفه جویی انرژی مورد استفاده برای تنظیم شرایط محیطی می شود نسبت به دیگر دیوارها می شود. داخل بعضی از آجر های سفالی فوم قرار می دهند. آجر سفال فوم دار عایق بهتری نسبت به آجر های معمولی است.
۴- وزن کم :نسبت وزن به ابعاد آجر سفال از دیگر آجر ها کمتر است. تا %۲۰ در هزینه اسکلت ساختمان به علت کاهش بار مرده روی سقف ها صرفه جویی می شود. همانطور که می دانید هزینه انتقال آجر به کارگاه ساختمانی بالاست. وزن کم این محصول باعث کم شدن قیمت تمام شده این محصول می شود.
۵- عایق صدا : سوراخ های موجود در تیغه سفالی در نقش موانع آکوستیکی عمل می کند.

چرا خرید آجر سفال از بلوک سازان

برای خریدی با کیفیت و ضمانت باید به جایی مراجعه کنید تا از تمامی نظر ها خیالتان راحت باشد. به عنوان مثال برای خرید آجر سفال تمامی صحبت هایی که زده شد درباره ی خرید یک آجر باکیفیت و مرغوب است.

متاسفانه بسیاری از دلال ها یا افراد سودجو از خریدار هزینه های هنگفتی را می گیرند و در عوض به آن ها جنس نامرغوب اعطا می کنند این ضرر ها جبران کردنش بسیار سخت است.

برای خرید یک آجر سفال با کیفیت می توانید با اعتماد به برند بلوک سازان می توانید کیفیت و مقرون به صرفه بودن را تجربه کنید.

باید اطمینان حاصل کنیم که بهترین ها چیست و از کجا باید تهیه کرد. بعد از گذشت سال ها تجربه در این کار توانستیم بهریتن ها را به فروش برسانید تا شرمنده ی هم وطنانمان نباشیم؛ با کمک نیروی مجرب و کارکشته ی ما می توانید با خیال راحت کار ها را به ما بسپارید.

خرید آجر سفال به شما به همراه بلوک سازان توصیه می شود تا کیفیت و رنگ مناسب و مقاومت در برابر سرما را ببینید.

نتیجه:

برای ساخت یک منزل مسکونی قطعا مهم ترین دغدغه ی مصالح است که با بلوک سازان همه چیز حل شده است. شما کافی است با کمی تحقیق درباره ی برند بلوک سازان از مرغوبیت محصول و صداقت ما آشنایی بیشتری داشته باشید.

برای خرید اجر سفال که یکی از مصالح ساختمانی است برای نمای ساختمان و دیوار چینی از آن استفاده می شود و یکی از سبک ترین و ارزان ترین نوع مصالح است که جای سنگ را گرفته است .

میتوانید به بلوک سازان مراجعه کنید و با کمی مشاوره و راهنمایی جهت آشنایی با محصولات از اطلاعات کافی برخوردار شوید.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید