کارخانه های آجر سفال شال قزوین

قیمت امروز بلوک بتنی ارزان و درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت امروز بلوک بتنیبلوک بتنیمزایای بلوک بتنی

قیمت امروز بلوک بتنی

قیمت امروز انواع بلوک بتنی درجه یک. فروش انواع بولک بتنی در سایت تجاری بلوک سازان. خرید و فروش و انواع بلوک بتنی در ابعاد مختلف و ارسال به سراسر کشور. برای اطلاع از قیمت های روزانه و خرید و فروش با مشاوران ما تماس بگیرید. انواع بلوک بتنی در ابعاد مختلف درجه یک در ابعاد های ۱۰*۴۰ و ۱۵*۴۰ و ۲۰*۴۰ با مرغوب ترین و مقاوم ترین نوع بلوک بتنی. و بسیار مقاوم و قوی با مناسب ترین قیمت ها.

بلوک بتنی

بلوک بتنی از مصالح ساختمانی متداول امروزی است که از ترکیبات سیمان، سنگ، شن و ماسه تشکیل شده است. این محصول انواع متفاوتی دارد که از آن جمله به بلوک بتنی سنگین، سبک و نیمه سبک می‌توان اشاره کرد. بسته به نوع این محصولات ترکیبات تشکیل دهنده آن‌ها نیز کم و بیش دستخوش تغییراتی می‌شود. این نوع از مصالح ساختمانی به دلیل سرعت ساخت و ساز ساختمان‌ها و توسعه شهرنشینی و ویژگی‌های اختصاصی مربوطه مانند مقاومت در برابر رطوبت، صدا، وزن کم در انواع سبک وزنشان و … مورد استقبال قرار گرفتند. همچنین تحولات مرتبط با مواد ساختاری آن‌ها درطی زمان، قابلیت کاربری آن‌ها در بخش‌های مختلف سازه را افزایش داده است.

مزایای بلوک بتنی

مقاومت: این بلوک‌ها ضمن اینکه وزن کمتری نسبت به انواع متراکم و معمول بلوک‌های بتنی دارند، اما مقاومت قابل قبول و مطلوبی در برابر نیروهای وارده بر ساختمان مانند نیروی وارده حاصل از زلزله دارند.

عایق حرارتی: در صورت استفاده از این نوع از مصالح، سازه درجه حرارت ۱۱۰۰ درجه سیلسیوس را برای ۳ ساعت تحمل می‌کند.

عایق صوتی: در صورت ساخت دیواری با ضخامت ۱۵ سانتی‌متر، این دیوار صدا را به مقدار ۴۶ دسی بل کاهش می‌دهد.

انعطاف‌پذیری در برابر عملیات ساخت: چنانچه در طی ساخت سازه، نیاز به برش، ایجاد شیار، عبور لوله‌ها در بافت بلوک و یا عملیاتی از این قبیل باشد، این امکان در بلوک بتنی فراهم شده است.

صرفه جویی در ملات مصرفی: به دلیل فضای متخلل یا خالی تعبیه شده در انواع بلوک‌های بتنی سبک محلی مناسب برای قرار گرفتن ملات در این محصولات فراهم شده و موجب جلوگیری از مصرف بیش از نیاز ملات می‌شود.

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید