کارخانه های آجر سفال شال قزوین

کارخانه آجر سفال شال قزوین و ارسال مستقیم به رشت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر سفال رشتآجر سفال شالآجر سفال دیواریانواع سفال شال
کارخانه آجر سفال در رشت

کارخانه آجر سفال شال درجه یک به صورت مستقیم و بی واسطه در رشت.

آجر سفال درجه یک شال قزوین بدون شوره وکیفیت عالی.

آجر سفال رشت

آجر سفال که از ترکیب خاک رس به وجود می آید امروزه کاربرد چشم گیری در ساختمان سازی دارد که شما خریدارین عزیز میتوانید از آن بهره بگیرید. آجر سفال در انواع سقفی و دیواری تولید میشود که ابعاد مختلفی دارد و در زیل به آنها میپردازیم.

آجر سفال شال

آجر سفال شال

همانطور که گفتیم آجر سفال از خاک رس تشکیل شده در نتیجه مرغوبیت خاک مورد استفاده بسیار مهم است. شال قزوین یکی از مناطقی است که خاک مرغوبی دارد در نتیجه میتوان گفت آجر های سفالی این منطقه مرغوب هستند و فاقد شوره زدگی میباشند.

آجر سفال شال

آجر سفال دیواری

آجر سفال دیواری برای دیوارچینی داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد که نوعی جاکننده نیز به حاب می آید. در گذشته از آجر های توکار جهت این امر استفاده میکردند که البته با زیاد شدن تعداد طبقاب و وزن زیاد آجر توکار منسوخ شده و دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد. یکی دیگر از دلایل منسوخ شدن آجر توکار استفاده از اسکلت های بتنی و فلزی بوده است.

انواع سفال شال

انواع سفال های ۱۰ سانتی و  ۱۵ سانتی در کارخانه سفال های شال قزوین تولید میشوند که بدون نگرانی  دغدغه میتوانید خرید خورا به صورت اینترنتی انجام دهید که هم زمان کمتری طول میکشد تا محصول را دریافت نمایید و هم مشکلات کمتری وجود دارد و خریدی مطمعن و بدون دغدغه است برای خریداران ما.

پس میتوانید سفال مورد نطر خود را از مشاور فروش ما در راحتی و بدون دغدغه خریداری و در کوتاه ترین زمان ممکن سفال های درجه یک شال را درافت نمایید.

 

مهدی کاوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید